Od zawsze interesowało mnie wszystko, co związane ze zdrowiem i opieką medyczną, dlatego postanowiłam studiować medycynę. 
 Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach; Ukończyłam również podyplomowo neuropsychologię kliniczną i jestem dyplomowanym neuropsychoterapeutą dziecięcym.
Od kilku lat skutecznie łączę pracę terapeuty i dietetyka klinicznego z moją pasją do stóp:)  Ukończyłam liczne szkolenia i kursy, pozwalające mi z sukcesem i zamiłowaniem wykonywać moją pracę.
 Obecnie gabinet mój specjalizuje się w ortopedii podologicznej w zakresie pediatrycznym i geriatrycznym oraz medycyny sportowej; Prowadzę manualną, trójpłaszczyznową terapię wad stóp u dzieci wg. Barbary Zukunft- Huber oraz wykonuję indywidulane wkładki ortopedyczne, tym którym już sama terapia manualna nie jest w stanie pomóc. Od kilku lat jestem Członkiem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów, 

Wyzwania, które wciąż stoją przede mną pomagają mi stale rozwijać wysokiej jakości usługi i innowacyjne programy terapeutyczne (indywidualna terapia brodawek, geriatryczna terapia dietetyczna w ZSC, indywidualna, dziecięca terapia ortopodologiczna, itp) a współpraca z interdyscyplinarnym zespołem lekarzy specjalistów (chirurdzy, dermatolodzy, pediatrzy, ortopedzi, reumatolodzy, fizjoterapeuci) dopełnia kompleksowe wsparcie i pomoc pacjentom.
 Przekonanie o ważności podologii w polskiej medycynie jest tym, co napędza mnie do dalszej pracy i rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego. 

Dziękuję Państwu za zaufanie,
Agnieszka Nowotnik, ortopodolog i terapeuta dziecięcy
Odwiedź nas: 

 Tyskie Centrum Podologii i Projektowania Wkładek Ortopodologicznych 
 PLANTARIS - Diagnostyka i Terapia Stóp 
 ul.Zapolskiej 65B 
 43-100 Tychy
Skontaktuj się z nami: 

+48 503 100 341 
kontakt@plantaris.pl 
kontakt@tychy-podolog.pl


Liczba odwiedzin: 191431
(c)2023, Wszelkie Prawa Zastrzeżone